Паливо

Компанія “Тепло-Захід” реалізує наступні види палива:

.

Паливо Теплотворність Зольність Ціна Фото

Пелети

4300 - 4400 ккал 17,2 Мдж 4,64 кВт/год 0,4 - 1,1 % ________ 124
RUF брикети 4400 - 4500 ккал 17,8 Мдж 4,80 кВт/год 0,9 - 1 % ________ 125
Pini kay брикети 4850 - 4950 ккал 18,1 Мдж 4,88 кВт/год 0,5 - 1 % ________ 123
Дрова 3900 ккал 12,2 Мдж 3,29 кВт/год 1,5 - 2,2 % ________ 126

Доставка по Рівненській області

Топливо.

Паливні гранули (пелети, пеллети) — біопаливо, яке отримують із торфу, деревних відходів і відходів сільського господарства або з вугілля. Є гранулами циліндричної форми стандартних розмірів.

- Паливні гранули — екологічно чисте паливо із вмістом золи не більш 3%.

- Гранули менш схильні до самозаймання, не містять пилу і спор, які можуть викликати алергічну реакцію.

- Гранули відрізняються від звичайної деревини високою сухістю (8—12% вологи проти 30—50% у дровах) і більшою — приблизно в півтора рази — густиною. Ці якості забезпечують високу теплотворну здатність в порівнянні з тріскою або дровами.

- Одна з найважливіших переваг гранул — висока і постійна насипна щільність, що дозволяє відносно легко транспортувати цей сипкий продукт на великі відстані. Завдяки правильній формі, невеликому розміру і однорідній консистенції продукту гранули можна пересипати через спеціальні рукави, що дозволяє автоматизувати процеси вантаження-розвантаження і також спалювання цього вигляду палива.

.


.

Паливні брикети - форма підготовки різних відходів деревообробки, торфу, відходів сільського господарства і т. п. Для використання в якості палива. Пресовані відходи деревообробки (тирса, тріска, стружка тощо.), Сільського господарства (солома, лузга, кукурудза та ін.)

Паливні брикети застосовуються в якості твердого палива для камінів і печей будь-яких видів, у тому числі твердопаливних котлів систем опалення.

Так як паливні брикети екологічно чистий продукт і горять практично бездимно, ідеально використовувати їх для обігріву житлових приміщень, лазень, наметів, теплиць, овочевих ям і т. д.

Брикети RUF - мають монолітну форму (відсутні отвори, які сприяють притоку кисню і, як наслідок, більш швидкому згорянню) завдяки цьому досягається:

-висока тепловіддача при тривалому рівномірному горінні зі збереженням форми брикету

-стійкість до вологи і механічних пошкоджень при перевезенні та зберіганні

-економія місця при зберіганні і зручність у використанні.

Брикети Піні-Кей. Переваги:

-стійкість до механічних пошкоджень

-висока вологостійкість

-брікет відрізняється високою калорійністю

-тривалий час горіння.