Про компанію

ОВ “Тепло- Захід” є офіційним і ексклюзивним представником в Україні, польських котлів METAL-FACH і пелетних пальників Eco-Palnik.

Завдяки багаторічній співпраці з цими виробниками, компанія створила власну торгову марку Red Line, яка увібрала в себе краще від обох продуктів і завдяки цьому повністю задовольняє потреби Українських споживачів.

“METAL-FACH Jacek Kucharewicz Опалювальна Техніка” – це польська компанія яка виробляє твердопаливні котли для центрального опалення. Завдяки високій якості продукції ця компанія існує з 1989 року. У асортименті є котли на дрова, вугілля, вугільне насіння, пеллети, і т.д. Компанія постійно працює над удосконаленням продукції, що дозволяє випускати універсальні котли, один котел може працювати як на дровах та вугіллі, так і на пеллетах (автоматична подача). Також, котли можуть працювати незалежно від електрики.

Z.P.D. “SKIEPKO” – це польська компанія-виробник пелетних пальників ECO-PALNIK для котлів. Компанія працює на якість, оскільки постійно покращує конструкцію своєї продукції, щоб пристосувати до вимоги клієнта.

Вся продукція сертифікована в Україні.