067 364-88-07

Котли пелетні

Котли пелетні Red-Line и METAL-FACH

Пелетний котел – опалювальний котел, паливом в якому використовуються деревні паливні гранули (пелети), спресовані на спеціальному пресі з деревних стружок, тирси та ін.

Пелетні котли обладнані пальником, який забезпечує більш високий ККД котла при згорянні гранул, ніж у інших категорій твердопаливних котлів, і їх можна порівняти за ефективністю з котлами на природному газі. Також котли на пеллетах мають високий рівень автоматизації, програмування режимів роботи і підтримку заданої температури. Подача палива з бункера також здійснюється автоматично, у міру необхідності, завдяки чому котел може працювати без участі людини, поки є пелети в бункері. Досить низька вартість палива, відсутність витрат на обслуговуючий персонал і т. д. робить даний вид опалення максимально економічним протягом усього терміну служби.

Переваги пелетних котлів:

  • Простота встановлення.
  • Екологічно чисте паливо.
  • Робота не тільки на пеллетах, але і на вугіллі, дровах та іншіх різновидах органічного твердого палива.
  • Автоматизована подача пелети з вбудованого бункера.
  • Можливість дистанційного керування.
  • Швидка окупність
  • Високий ККД 90%

METAL-FACH

Потужний виробник котлів на території Польщі, з багаторічним досвідом. Завдяки постійному удосконаленню завод випускає якісний продукт, який відповідає всім критеріям економічних і екологічних стандартів. Metal-Fach зарекомендував себе на ринку України як інноваційний і надійний виробник.

Red-Line.

ТОВ “Тепло- Захід” є офіційним і ексклюзивним представником в Україні, польських котлів METAL-FACH і пелетних пальників Eco-Palnik.

Завдяки багаторічній співпраці з цими виробниками, компанія створила власну торгову марку Red Line, яка увібрала в себе краще від обох продуктів і завдяки цьому повністю задовольняє потреби Українських споживачів.