Котли тривалого горіння

Котли твердопаливні Red-Line и METAL-FACH

Котли на твердому паливі виготовляються зі сталі і застосовуються для опалення та гарячого водопостачання житлових і промислових будівель. Поєднують в собі економічність і можливість облаштування автономної системи опалення, що особливо актуально для негазифікованих регіонів і районів з нестабільною подачею електроенергії. Основні види палива: вугілля, торф, дрова, брикети та ін.

Сучасні модифікації твердопаливних котлів можуть скласти гідну конкуренцію на ринку газових і електричних систем. Вдосконалені технології і повна незалежність твердопаливних систем від дорогих і не завжди доступних ресурсів газу і електроенергії робить їх все більш привабливими.

Переваги твердопаливних котлів:

  • доступність;
  • використання декількох видів палива;
  • невисока вартість палива;
  • автономність (не потрібне підключення до електричної мережі та інших комунікацій);
  • піролізні котли мають високий коефіцієнт корисної дії і великий час роботи на одному завантаженні.

METAL-FACH

Потужний виробник котлів на території Польщі, з багаторічним досвідом. Завдяки постійному удосконаленню завод випускає якісний продукт, який відповідає всім критеріям економічних і екологічних стандартів. Metal-Fach зарекомендував себе на ринку України як інноваційний і надійний виробник.

Red-Line.

ТОВ “Тепло- Захід” є офіційним і ексклюзивним представником в Україні, польських котлів METAL-FACH.

Завдяки багаторічній співпраці з цим виробником, компанія створила власну торгову марку Red Line, яка повністю задовольняє потреби Українських споживачів.

Зворотній звязок

Ваше ім’я (обов'язково)

Телефон (обов'язково)

Ваш e-mail