Акумуляційні баки

.

Короткий опис

Акумулюючі баки виготовлені з чорної сталі без внутрішнього покриття. Максимальний робочий тиск 0,3 МПа. Максимальна робоча температура – 100°С. Термоізоляція виконана з м’якого пінополіуретану товщиною 100 мм. Обшивка виготовлена з тканини ПВХ або дермантину.

Маркування:

Маркування баків
EA (H) (B) (I) x- (00)- (Л)- (V)
1 2 3 4 5 6 7 8

1 – Серія

2 – Серія EAH – збільшена висота ніжок;

3 – Серія EAB – внутрішня ємність з нержавіючої сталі для ГВП;

4 – Серія EAI – швидкісний нержавіючий теплообмінник для ГВП;

5 – Варіант виконання ніжок для баків від 200 до 1000л включно;

6 – Наявність теплообмінників;

7 – Місткість у літрах;

8 – Для EAB місткість внутрішнього бойлера (1 – 85л, 2 – 160л, 3 – 250л), для EAI діаметр труби нержавіючого теплообмінника (1 – 25мм, 2 – 32мм).

 ea-series

Серія ЕА

Теплоакумулятори (буферні ємності) з вмонтованими теплообмінниками із чорного металу, або без них.

eab_series

Серія ЕАВ

Теплоакумулятори з вмонтованим внутрішнім бойлером з харчової нержавійки AISI 304  і змійовиками (теплообмінниками) із чорного металу, або без них.

eai-series

Cерія ЕАІ

Теплоакумулятори з вмонтованим верхнім теплообмінником з харчової нержавійки AISI 304 з діаметром труби змійовика 25, 32мм, і з нижнім теплообмінником з чорного металу, або без них.

eam-series

Серія ЕАМ

Буферні місткості серії ЕАМ призначені для роботи в системах опалення та кондиціонування.

.

Призначення і функції буферних ємностей:

Теплоаккумулятор призначається для накопичення надлишкової теплової енергії. Пристрій може бути використаний в опалювальних системах з одним або декількома джерелами тепла. Газовий, твердопаливний, електричний або рідкопаливний типи котельного обладнання можуть використовуватися в якості центральної ланки опалювальної системи. Теплові акумулятори виробляють енергію, використовувану в подальшому для опалення приміщень, прогріву гарячої води. Щоб досягати ефективного підігріву води до необхідної температури, буферна ємність обладнується спеціалізованим внутрішнім резервуаром. Габаритні розміри резервуара вибираються відповідно індивідуальних потреб споживача.

Базові переваги теплоаккумулятора:

1. Запас теплової енергії;
2. Безпека;
3. Висока ефективність;
4. Економія енергоресурсу, і, отже, сімейного бюджету.

Вибираючи тепловий акумулятор для власного житла, власник не здогадується про те, які функції виконує пристрій. Нижче пропонується неповний список основних функціональних переваг розглянутого обладнання.

Функції буферної ємності:

1. Захист устаткування від перегрівання;
2. Накопичення води, доведеної котлом до нагрітого стану, віддача води відповідно потребам системи опалення;
3. Забезпечення житла необхідною кількістю теплої води;
4. стабілізований температури в будинку;
5. Збільшення ККД опалювальної системи до найвищої позначки;
6. Об’єднання в один контур декількох теплових джерел.

Якщо користувач теплового акумулятора встановив устаткування в систему з центральним твердопаливним котлом, це зможе забезпечити йому зниження витрат на водопостачання, оплату опалення. Однак якщо має місце інший тип котельного обладнання, теплоаккумулятор також буде приносити велику користь своєму власнику і досить швидко окупиться.

Сьогодні можна знайти акумуляційні баки з вмонтованим теплообмінником, вбудованим внутрішнім бойлером, з верхнім теплообмінником та ін. Конструкції можуть доповнюватися новими варіантами, проте всіх їх об’єднує простота і користь в експлуатації.

Переважні характеристики теплоаккумулятора

 

 teploak

Система опалення необхідна для кожного будинку при настанні певних погодних обставин. Там, де клімат диктує свої умови, облаштування надійної та економічної опалювальної системи подвійно вигідно. В останні роки почали активно популяризується теплоакумулятори. Акумуляційні баки являють собою буферні ємності, що працюють для реалізації важливої опалювальної мети. Устаткування має широкі можливості, служить, безперечно, корисним атрибутом для систем опалення.

Зворотній звязок

Ваше ім’я (обов'язково)

Телефон (обов'язково)

Ваш e-mail